۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/02/16 صدور اطلاعيه شماره 9 وزارت كشور
صدور اطلاعيه شماره 9 وزارت كشور
مطابق اطلاعيه شماره 9 ستاد انتخابات كشور، لازم است نامزد هاي انتخابات با مراجعه به سامانه بيتاك و استفاده از راهنماي مربوطه، در چارچوب قوانين و مقررات و بر طبق دستورالعمل فعاليت‌هاي تبليغاتي انتخابات در فضاي مجازي نسبت به اعلام رسانه هاي تبليغاتي خود اقدام كنند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ ستاد انتخابات كشور با صدور اطلاعيه شماره 9 خود، روند ساماندهي تبليغات نامزدهاي انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و همچنين اولين ميان دوره اي دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در فضاي مجازي و آگاهي از فعاليت هاي تبليغاتي در اين فضا را تشريح كرد.
بنا بر اين گزارش متن كامل اين اطلاعيه بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
اطلاعيه شماره 9 ستاد انتخابات كشور
به منظور بهره گيري بيشتر از فرصتهاي فضاي مجازي به ويژه دسترسي مردم به اطلاعات صحيح و قابل اعتماد، افزايش مشاركت مردمي و مقابله با تخريب و شائبه افكني عليه كانديداها و همچنين ضابطه مند نمودن استفاده از فضاي مجازي با هدف پوشش دادن نيازمنديهاي ذينفعان تبليغات انتخاباتي فضاي مجازي، دستورالعمل تبليغاتي در فضاي مجازي تنظيم و ابلاغ شده است. براساس اين دستورالعمل سامانه بيتاك به عنوان واسط ارتباطي ميان مردم، نامزد هاي انتخابات، انتشار دهندگان محتواي تبليغاتي و ستاد انتخابات كشور، به منظور ساماندهي تبليغات در فضاي مجازي و آگاهي از فعاليت هاي تبليغاتي در اين فضا راه اندازي شده است .
اين سامانه در برگيرنده اطلاعات نامزدهاي انتخاباتي و صفحات شخصي آنها بوده و كليه هموطنان عزيز براي اطلاع از فهرست نامزدهاي انتخاباتي، مي توانند به آدرس http://bitaak.ir مراجعه و از كانال هاي رسمي و رسانه هاي تبليغاتي هريك از داوطلبان آگاه شوند.
لازم است نامزد هاي انتخاباتي نيز با مراجعه به سامانه بيتاك و استفاده از راهنماي مربوطه، در چارچوب قوانين و مقررات و بر طبق دستورالعمل فعاليت‌هاي تبليغاتي انتخابات در فضاي مجازي نسبت به اعلام رسانه هاي تبليغاتي خود اقدام كنند.
بديهي است هرگونه تبليغات در فضاي مجازي از طريق نامزدهاي انتخاباتي تنها پس از ثبت و اعلام رسانه هاي تبليغاتي آنها در اين سامانه وبا رعايت چارچوب هاي اعلامي مجاز است و همچنين هيچ يك از انتشار دهندگان نيز خارج از ضوابط اعلام شده و بدون ثبت چارچوب تبليغي توافقي با نامزدها در سامانه بيتاك اجازه فعاليت انتخاباتي نخواهند داشت.

ستاد انتخابات كشور
تعداد بازدید: 1903
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal