۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1394/12/26 بايد فضاي استان را به سمت خدمتي صادقانه و تلاشي مجاهدانه پيش ببريم
بايد فضاي استان را به سمت خدمتي صادقانه و تلاشي مجاهدانه پيش ببريم
استاندارخطاب به منتخبين مردم و نامزدهاي دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان:
بايد فضاي استان را به سمت خدمتي صادقانه و تلاشي مجاهدانه پيش ببريم
استاندارخراسان جنوبي كه ظهر امروز در ديدار منتخبين و كانديداهاي دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان با ايشان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: مردم با حضور پرشور و شعور خود در پاي صندوق هاي راي وظيفه مسئولين در بخش هاي مختلف براي ارائه خدمات بهتر به آنان را سنگين تر از قبل كردند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، وجه اله خدمتگزار، ضمن تشكر از تمامي كساني كه براي دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان اعلام آمادگي كردند، گفت: كانديداهاي محترم در نهايت نجابت و متانت به انجام تبليغات پرداختند.
وي با بيان اينكه كانديداها در يك فضاي توام با صميميت و همدلي به رقابت پرداختند، گفت: اين عزيزان با رعايت اصول اخلاقي و كاملاً اخلاق مدارانه به رقابت پرداختند كه اين امر بسيار مهم و ارزشمند است.
وي ضمن تشكر از نجابت مردم عزيز استان در انتخابات اخير گفت: از تمامي مجريان ، ناظران و كساني كه در امر برگزاري انتخابات تلاش كردند و از آراي مردم به عنوان يك امانت الهي حراست كردند، تقدير و تشكر مي نمايم.
وي ضمن تبريك به منتخبين مردم در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در استان گفت: دوران رقابت تمام شده و تمامي منتخبين در كنار نامزدها مي توانند در يك فضاي توام با صميميت و همدلي براي عمران و توسعه استان از ظرفيت هاي موجود استفاده كنند.
وي با بيان اينكه آماده استفاده از تمام نقطه نظرات ،ديدگاه ها و پيشنهادات كانديداهاي دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان هستيم افزود:قطعاً نقطه نظرات كانديداها و نخبگان استان در بخش هاي مختلف مي تواند استان را بهتر از قبل در مسير توسعه قرار دهد.
وي با بيان اينكه تمامي بخش ها و مسئولين بايد منتخبين مردم در مجلس شوراي اسلامي را براي رسيدن به اهداف مورد نظر ياري كنند گفت: منتخبين مردم استان در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي نيز مي بايست در يك فضاي كاري توام با همدلي از ظرفيت هاي موجود كاري استفاده كنند.
* انتخابات در اوج همدلي و در يك فضاي توام با صميميت برگزار شد.
منتخب مردم در حوزه انتخابيه شهرستان هاي نهبندان و سربيشه نيز ضمن تشكر از تمام عوامل اجرايي و ناظران امر انتخابات در استان گفت: خوشبختانه اين انتخابات در اوج همدلي و در يك فضاي توام با صميميت برگزار شد كه بايت اين امر بايد شكرگزار خداوند بود.
دكتر نظر افضلي، ضمن تاكيد بر حضور گسترده مردم در انتخابات اخير در استان گفت: اميد است بتوانيم با ارائه خدمات صادقانه در مدت تصدي پست نمايندگي مجلس شوراي اسلامي قدردان حضور با شكوه مردم در اين انتخابات باشيم.

* نگاه ما به توسعه استان توسعه متوازن و نگاهي استاني است.
منتخب مردم در حوزه انتخابيه شهرستان هاي قاينات و زيركوه نيز در اين جلسه ضمن تاكيد بر توسعه بيش از پيش استان، گفت: نگاه ما به توسعه استان توسعه متوازن و نگاهي استاني است.
فرهاد فلاحتي ، ضمن تشكر و قدرداني از زحماتي كه مجريان ، عوامل اجرايي و ناظران امر انتخابات متحمل شدند تصريح كرد: بايد از تمام ظرفيت هاي موجود در استان براي رسيدن به توسعه اقتصادي استفاده كرد و آن را به عنوان يك برنامه محوري مورد استفاده قرار داد.
اين گزارش حاكيست، در اين جلسه هر يك از كانديداهاي دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه هاي مختلف انتخابيه در استان به ارائه نقطه نظرات، ديدگاه ها و پيشنهادات كاري خود در حوزه هاي مختلف كاري پرداختند.
گفتني است؛ در اين جلسه منتخبين مردم در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و نيز كانديداهاي حوزه هاي مختلف انتخابيه از استاندار خراسان جنوبي به خاطر تشكيل اين جلسه و نيز تلاش هايي كه در جهت اجرايي شدن شعار سال جاري در بين منتخبين و كانديداهاي مردم در استان صورت گرفته بود تقدير و تشكر كردند.
 
 
 
تعداد بازدید: 163
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal