۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1394/12/12 سپاس از ملت آگاه و مصمم ايران كه مردمسالاري ديني را در چهره درخشان خود به جهانيان نشان دادند
سپاس از ملت آگاه و مصمم ايران كه مردمسالاري ديني را در چهره درخشان خود به جهانيان نشان دادند
حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي با سپاس از ملت آگاه و مصمم ايران كه با لبيك به فراخوان نظام اسلامي مردمسالاري ديني را در چهره درخشان خود به جهانيان نشان دادند، خطاب به مسئولان كشور، سپاسگزاري شايسته از مردم را در انجام خدمت صادقانه خواندند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري خراسان جنوبي و به نقل از پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي با سپاس از ملت آگاه و مصمم ايران كه با لبيك به فراخوان نظام اسلامي و با عزم راسخ و شور و نشاطي به ياد ماندني مردمسالاري ديني را در چهره درخشان خود به جهانيان نشان دادند، خطاب به مسئولان كشور، سپاسگزاري شايسته از مردم را در انجام خدمت صادقانه خواندند و با تأكيد بر پيشرفت همه‌جانبه و درون‌زا به عنوان هدف اساسي خاطرنشان كردند: مجلس آينده وظائف سنگيني برعهده خواهد داشت و اميد است كه نصاب پاسخگوئي در برابر خدا و مردم را همگان در آن مشاهده كنند.

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

خداوند دانا و توانا را سپاس كه در آزمون بزرگي ديگر، ملت آگاه و مصمّم ايران را به پيروزي رسانيد؛ آنان توانستند براي سي و ششمين بار از آغاز انقلاب اسلامي، در انتخاباتي سراسري، با عزم راسخ و شور و نشاط به‌يادماندني، حضور يابند و سرنوشت كشور را در مقطع كنوني، رقم زنند؛ نمايندگان خود را براي تشكيل دو مجلس پر قدرت و پر اهميت برگزينند و بار ديگر مردمسالاري ديني را در چهره‌ي درخشان و پر اقتدار خود به جهانيان نشان دهند.
ايران اسلامي به ملت خود مي‌بالد و به استحكام مقرّراتي كه اين فرصتهاي مغتنم را براي قد برافراشتن و تجديد قواي ملي فراهم آورده است، سر مي‌افرازد.
اينجانب وظيفه‌ي خود مي‌دانم كه از اين لبيك عمومي به فراخوان نظام اسلامي سپاسگزاري كنم و پاداش و هدايت الهي براي مردمي كه اين جمعه‌ي پر كار و پر شكوه را آفريدند مسألت نمايم.
مسئولان كار براي خدا و در راه خدمت به خلق خدا را برنامه دائمي خويش بدانند و به هيچ قيمت از آن تخطي نكنند
به مسئولان كشور چه انتخاب‌شوندگان براي مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان و چه دارندگان مناصب اجرايي در قواي ديگر و چه ديگر مسئولان در سازمانها و نهادها، يادآور ميشوم كه سپاسگزاري شايسته را در خدمت صادقانه به مردم و كشور و نظام اسلامي محقق سازند؛ ساده‌زيستي، پاكدستي، حضور پيوسته در جايگاه مسئوليت، ترجيح منافع ملي بر خواسته‌هاي شخصي و جناحي، ايستادگي شجاعانه در برابر مداخلات بيگانه، واكنش انقلابي به نقشه‌هاي بدخواهان و خائنان، منش جهادي در انديشه و عمل، و در يك جمله: كار براي خدا و در راه خدمت به خلق خدا را، برنامه دائمي خويش در دوران اين مسئوليت بدانند و به هيچ قيمت از آن تخطي نكنند.
روزگار بسيار حساس كنوني، حساسيت و هوشياري و عزم راسخ همگان بويژه شما مسئولان را مي‌طلبد.
پيشرفت كشور هدف اساسي است. پيشرفت صوري و منهاي استقلال و عزّت ملي، پذيرفته نيست. پيشرفت، بمعني حل شدن در هاضمه‌ي استكبار جهاني نيست. و حفظ عزّت و هويت ملي جز با پيشرفت همه‌جانبه و درونزا دست‌يافتني نيست. مجلس آينده درباره‌ي اين سرفصلهاي مهم، وظائف سنگيني برعهده خواهد داشت و اميد است كه نصاب پاسخگوئي در برابر خدا و مردم را همگان در آن مشاهده كنند.
پيشرفت صوري و منهاي استقلال و عزّت ملي، پذيرفته نيست. پيشرفت، بمعني حل شدن در هاضمه‌ي استكبار جهاني نيست. و حفظ عزّت و هويت ملي جز با پيشرفت همه‌جانبه و درونزا دست‌يافتني نيست.
لازم ميدانم از دست‌اندركاران برگزاري اين انتخابات با شكوه؛ مسئولان اجرائي و نظارتي؛ تأمين‌كنندگان امنيت؛ سازمان رسانه‎ي ملي و ديگر دستگاهها و اشخاص مؤثر صميمانه سپاسگزاري كنم.
توفيقات همگان را از خداوند متعال مسألت ميكنم.
سيّد علي خامنه‌اي
9/ اسفند ماه/ 1394

تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal