۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1394/12/12 رهنمود هاى رهبر انقلاب با حماسه آفريني شما ملت بزرگ تحقق يافت/پايان رقابت؛ آغاز فصلي نو از همدلي براي شكوفايي اقتصاد
رهنمود هاى رهبر انقلاب با حماسه آفريني شما ملت بزرگ تحقق يافت/پايان رقابت؛ آغاز فصلي نو از همدلي براي شكوفايي اقتصاد
رييس جمهوري در پيامي با ستايش از مردم بزرگ ايران كه با حماسه آفريني خود در انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي،رهنمود هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي را محقق كردند، تاكيد كرد كه؛ نام جمهوري اسلامي ايران با نمايش قدرت انتخاب ملت، بلندآوازه تر شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري خراسان جنوبي و به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحاني اطمينان داد: دولت تدبير و اميد با هر منتخبى كه نام او از صندوق آراء بيرون آيد، پيمان مي بندد تا با همكاري يكديگر آينده‌اي پراميد و باعزت را براي ايران و ايرانيان عزيز رقم بزند.
متن پيام رييس جمهوري خطاب به ملت بزرگ ايران به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
هفتم اسفند 1394 در تاريخ ايران عزيز، سرنوشتي پرافتخار و ماندگار يافت. انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، فرصتى شد تا اقتدار ايران اسلامي دوباره رخ نمايد و سيماي باعظمت اين ملت وفادار، بار ديگر چون خورشيدي تابان در منظر جهانيان بدرخشد.
آفرين بر همت و عزم بلندتان، غيرت و پايمرديتان؛ و بر عشق و احساسات پاك همه شما ايرانيان كه با حضور آگاهانه و همدلي، همواره وطن عزيز خود را در آغوش وفا و اعتماد گرفته ايد. حضور پوپا و پر مهرتان را سپاس مي گويم و در مقابل عظمت روح و بلندي همت تان سر تعظيم فرود مي آورم. امروز همه مسرور و شادمانيم كه دعوت به حضور گسترده و رهنمودهاي رهبري معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي با حماسه آفريني شما ملت بزرگ تحقق يافت.
اين نظام برخاسته از انديشه هدايتگر و الهي حضرت امام خميني (ره)، آرمانهاي ملتي مومن و آزاده، و جهاد و فداكاري شهدا و ايثارگران گرانقدر است. و اينك؛ قدم ها و قلم هاي شما در هفتم اسفند، در امتداد همان نهضت شورانگيز، اميدي دوباره و عظمتى مضاعف آفريد و به همه خدمتگزاران انگيزه خدمت بيشتر بخشيد.
نتيجه انتخابات هرچه باشد، جمهوري اسلامي ايران بلند آوازه تر شده است؛ نظام و رهبري و ملت پيروز شده اند؛ و اين مردم ايران هستند كه بار ديگر اراده و قدرت انتخاب خود را به نمايش گذاشتند تا عموم خدمتگزاران و بويژه دولت برگزيده ملت، اعتبار و توان بيشتري يابند.
رقابت پايان يافت؛ حال وقت آن است كه با همدلي و همزباني ملت و دولت، راهي تازه بگشاييم؛ و به اتكاء توان داخلي و استفاده از فرصت هاي خارجي، فصلي نو در رشد و شكوفايي اقتصاد ملي بگشاييم.
از همه گروهها، سليقه ها و شخصيت هاي سياسي و همچنين نامزدهاي محترم انتخابات كه با حضور قانونمند و اخلاقي، شور آفرين رقابت شدند؛ و همچنين شوراي محترم نگهبان و وزارت محترم كشور، هياتهاي اجرايي و نظارت، دستگاهها و نهادها، رسانه ها و فعالان عرصه اطلاع رساني، و نيروهاي پرتلاش نظامي و انتظامي كه در تحقق اين حماسه و افتخار نقشي ارزنده ايفا نمودند؛ تقدير مي نمايم.
دولت تدبير و اميد با هر فرد منتخبى كه نام او از صندوق آراء بيرون آيد، پيمان مي بندد تا با همكاري يكديگر آينده اي پراميد و باعزت را براي ايرانيان عزيز رقم بزند.
به شكرانه اين نعمت بزرگ در پيشگاه الهي سجده شكر بجا مي آوريم و در برابر ملت بزرگ ايران به احترام مي ايستيم و به شما مردم كه افتخار تاريخ ايران زمين هستيد، درود مي فرستيم.
حسن روحاني
رييس جمهوري اسلامي ايران
7 اسفند 1394
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal