۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1394/12/07 كار شمارش آراء در كوتاه ترين زمان ممكن شروع خواهد شد
كار شمارش آراء در كوتاه ترين زمان ممكن شروع خواهد شد
استاندارخراسان جنوبي كه عصر امروز در بازديد از ستاد انتخابات استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: با گزارشي كه از فرمانداري هاي شهرستان هاي تابعه استان اخذ شد مشكل خاصي كه روند برگزاري انتخابات را دچار مشكل كند گزارش نشده است ؛ از اينرو در كوتاه ترين زمان ممكن كار شمارش آراء را شروع خواهيم كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، وجه اله خدمتگزار، با بيان اينكه حضور مردم در پاي صندوق هاي راي تا اين لحظه بسيار خوب و مطلوب بوده است، گفت: با درخواستي كه از وزير كشور به انجام رسيد مدت زمان اخذ راي از شهروندان عزيز در سراسر استان و كشور به مدت 2ساعت ديگر تا ساعت 20 امروز تمديد شد.
وي با بيان اينكه روند برگزاري انتخابات تا اين لحظه كاملاً قانوني و بر محور مقررات مربوطه بوده است ،يادآورشد: طبق گزارشاتي كه از حوزه هاي انتخابيه سراسر استان اخذ شده مشاركت مردم تا اين لحظه مناسب گزارش شده است.
مقام عالي دولت در استان، در بخش ديگري از سخنان خود به تاثير حضور مردم در انتخابات در بخش هاي مختلف اشاره كرد و ادامه داد: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامي و ساير دلسوزان نظام و انقلاب قطعاً هرچه مشاركت مردم در انتخابات بيشتر باشد جايگاه ايران در منطقه و دنيا ارتقاء خواهد يافت.
خدمتگزار، با بيان اينكه تعرفه به اندازه كافي و حتي بيشتر از مقدار مورد نياز براي تمامي شعب اخذ راي پيش بيني شده است افزود: در تمامي بخش هاي سخت و نرم افزاري پيش بيني هاي لازم انجام شده تادر ساعات باقي مانده از انتخابات با كمبود خاصي مواجه نشويم.
وي با بيان اينكه فعاليت هاي تبليغاتي انجام شده از سوي كانديداها در سلامت كامل و با رعايت موازين قانوني به انجام رسيده است ، افزود: اميد است در روز بعد از راي گيري نيز هم كانديداها و هم طرفداران آنها در عين برادري و رفاقت با محبت وهمدلي در كنار يكديگر بوده و براي توسعه، عمران و آباداني استان تلاش كنند.

وي بابيان اينكه منتخبين مردم نيز بعد از اعلام نتايج مي توانند مسئولان را در مسير توسعه استان كمك كنند يادآورشد: بالندگي ،توسعه و اعتلاي استان عزيز خراسان جنوبي در گرو تلاشي گروهي و عزمي همه جانبه از سوي همه مسئولين در بخش هاي مختلف اجرايي، قضايي و تقنيني است كه اميد است منتخبين مردم در مجلس شوراي اسلامي نيز با رعايت اين اصل مهم در راستاي توسعه و آباداني استان خراسان جنوبي از همه ظرفيت كاري استفاده كرده و همگام با ساير مسئولين استاني تلاش كنند.
 
 
تعداد بازدید: 57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal