۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ آبان
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1396/08/02 آرامش دراقتصاد، آسايش در سياست و امنيت در فرهنگ سه مؤلفه مهم كاري در دولت دوازدهم است.
آرامش دراقتصاد، آسايش در سياست و امنيت در فرهنگ سه مؤلفه مهم كاري در دولت دوازدهم است.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي در هشتمين جلسه شوراي هماهنگي رفاه دستگاه هاي اجرايي زيرمجموعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي كه با حضور معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي برگزار شده بود سخن مي گفت با بيان اين مطلب ، افزود: آرامش در اقتصاد، آسايش در سياست و امنيت در حوزه فرهنگ موضوعاتي است كه در دولت يازدهم بر آن تاكيد شد و بستر براي تحقق آن فراهم گرديد و هم اكنون نيز دولت دوازدهم با شعار آزادي و امنيت حركت در مسير آرامش و پيشرفت را طي مي كند.
بي بي عصمت سرفرازي، توليد و اشتغال را دو مسئله و موضوع مهم دولت و نظام دانست و تصريح كرد: در زمينه رفع موانع توليد و نيز كمك به رونق اشتغال در استان خراسان جنوبي نيز تاكنون به همت و با همكاري دستگاه هاي اجرايي ذي ربط اقدامات بسيار مناسبي صورت گرفته است.
وي به برگزاري كارگروه اشتغال استان اشاره كرد و ادامه داد: مديران عضو اين كارگروه نيز با دلسوزي و با همدلي در راستاي رفع موانع موجود و نيز همراهي با سياست هاي دولت بيش از حد توان موجود و ظرفيت هاي در اختيار، همكاري هاي لازم را داشته اند كه قابل تقدير است.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، با بيان اينكه نبايد فضايي ترسيم شود كه موجب نااميدي و نگراني مردم شود، افزود: اقدامات در راستاي توسعه در فضاي آرامش در اقتصاد، آسايش در سياست و امنيت در فرهنگ محقق مي شود.
سرفرازي تصريح كرد: براي رسيدن به اين اهداف ، دولت بر مبناي برنامه ششم توسعه حركت خواهد كرد و لزوم تحقق برنامه هاي مختلف ايجاد فضايي مبتني بر همدلي و پذيرش افكار و نظرات متفاوت اما حركت در مسير توسعه همه جانبه و متوازن خواهد بود.
وي موضوع اشتغال را يكي از موضوعات مهم مورد تاكيد مقام معظم رهبري دانست و تصريح كرد: سياست هاي كاري كه در دولت نيز براي رسيدن به اهداف پيش بيني شده در اين زمينه ترسيم شده به خوبي از سوي مسئولين استاني اعم از استاندار محترم و نيز ساير مديران مرتبط و ذي ربط دنبال مي شود و داراي نتايج مطلوبي نيز بوده است.
وي توسعه سرمايه گذاري را يكي از مهمترين را ه هاي رونق اقتصاد و ايجاد اشتغال پايدار دانست و تصريح كرد: اگر قرار است اتفاقي در حوزه توليد و اشتغال بيافتد حمايت از سرمايه گذاري و توسعه آن بايد به عنوان يك اولويت مهم مورد توجه قرار گيرد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، با بيان اينكه خراسان جنوبي داراي معادن غني و ظرفيت هاي خدادادي بسيار مطلوبي از حيث معادن و نيز نيروي انساني است ، افزود: برغم اين ظرفيت ها شتاب گرفتن روند توسعه اين استان نيازمند توجه و نگاه ويژه مديران و مسئولين كشوري است خصوصاً در نقاط مرزي و دورافتاده و روستايي استان.
سرفرازي، خراسان جنوبي را استاني مرزي برشمرد وخاطر نشان ساخت: قطعاً توجه به اشتغال و معيشت مرزنشينان و تثبيت جمعيت در اين مناطق به تقويت مؤلفه هاي امنيتي در استان و كشور منجر خواهد شد و تاثير بسزايي در اين زمينه نيز خواهد داشت.
وي مردم خراسان جنوبي را مردمي قانع، سخت كوش و همراه با نظام دانست و تصريح كرد: كوير بهترين معلم مردم اين ديار بوده بگونه اي كه مردم ولايتمدار اين منطقه برغم مشكلات و تنگناهاي موجود همواره در كنار مسئولين بوده و خواهند بود.
تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal