۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1394/12/07 نتايج انتخابات از طريق ستاد انتخابات استان اعلام خواهد شد
نتايج انتخابات از طريق ستاد انتخابات استان اعلام خواهد شد
استاندار خراسان جنوبي كه امشب در گفتگوي زنده تلويزيوني با خبر ساعت23 شبكه خاوران سخن مي گفت،ضمن تشكر از تمامي مردم و عوامل اجرايي برگزاركننده انتخابات گفت: تلاش مي كنيم تا نتايج انتخابات را بعد از شمارش آراء، از طريق ستاد انتخابات استان اعلام كنيم.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي؛ وجه اله خدمتگزار با بيان اينكه فرايند برگزاري انتخابات از ساعت 8 صبح امروز همزمان با سراسر كشور آغاز شد، گفت: مدت قانوني رأي گيري در شعب اخذ رأي 10 ساعت بود كه بنا به تشخيص استاندار و تأييد وزارت كشور، مدت زمان اخذ رأي تا ساعت 23 امشب تمديد شد.
وي با بيان اينكه از تمامي كساني كه در شعب اخذ رأي حضور پيدا كردند، رأي گيري به انجام خواهد رسيد، گفت: افراد از هرگونه گمانه زني درمورد نتايج انتخابات پرهيز كنند چراكه تنها مرجع قانوني اعلام رسمي نتايج شمارش آراء، ستاد انتخابات استان است كه تلاش مي كنيم اين نتايج را در كوتاه ترين زمان ممكن به سمع و نظر مردم عزيز استان برسانيم.
وي ضمن تأكيد مجدد بر حفظ و حراست از آراء مردم به عنوان حق الناس گفت: اميد است بعد از اعلام نتايج، كانديداها و طرفداران آن ها در نهايت احترام و برادري و با رعايت اصل اخلاق مداري و قانون محوري در راه توسعه، عمران و آباداني استان تلاش كنند.
تعداد بازدید: 314
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، روبروی سیلو، استانداری خراسان جنوبی
پیام گیر: داخلی مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal